Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

<|✜ v-Craft.pl ✜|> [1.6.4] [1337 SLOTÓW] [WIELKI POWRÓT] [NOWA MASZYNA] [HARDCORE] [RANKING] [YT'erzy] [GILDIE]


Visox.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pewno zagram,jak IP będzie działać! To nie jest x-hard.pl! Rozmawiałem z Avaterys'em,to nie jego serwer. Na razie kończy z serwerami...

----------------------------------------------------------------------------------

 

Halloween. <3

 

Opublikowano

"To nie jest x-hard.pl!"

Popatrz na ich prezentacje i sloty ....

Oni tylko nabijaja lajki i posty

Czekalem tyle na start i wyszlo wielkie gowno !!!

 

Wyszło wielkie gówno? Tak,tak. Tak to sobie tłumacz. Serwer został rozpierdolony przez Komara,czy Ty byś miał chęci dalej robienia czegoś,co i tak zostanie rozwalone przez inne osoby? Bo chyba nie.;)

----------------------------------------------------------------------------------

 

Halloween. <3

 

Opublikowano

1384780994-U1024900.png



@NoNewbie: Jeżeli chcesz podyskutować zapraszam na PW/Skype/GG.



@MatZur: Dzięki za Twoje wsparcie. :-)


Opublikowano

Może ten postoi dłużej:D. Swoją drogą może ten właściciel otrzymał serwer, od x.Hard czy jak tam więc co to za różnica jaki właściciel jest tylko liczy się dobra zabawa;p a kiedy start serwa?

Daj + :D

mca.png

Opublikowano

Ban na 3 dni,unban za 2,46. Nie rób P2W.;)

----------------------------------------------------------------------------------

 

Halloween. <3

 

Opublikowano

ale wy kręcicie z tymi serwerami, tam taka zapowiedź i już upadł czy coś, teraz praktycznie ten sam serwer tylko inny nick ma osoba reklamująca go. Robicie strasznie dużo zamieszania, robicie ludziom nadzieje, zachęcacie ich do gry po czym serwer upadł bo to, bo tamto. Masakra, na pewno nie zagram. // zaraz koledzy zaczną mnie hejtować ...

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

1384780994-U1024900.png



@Jekorgii: Twoich gróźb się nie boję. Ostatnio KoMaR1911 (Mr.Misiek), dostał bana za hackerstwo od Global


Moderatora - M@niek. :-)


Opublikowano

 

1384780994-U1024900.png

@Jekorgii: Twoich gróźb się nie boję. Ostatnio KoMaR1911 (Mr.Misiek), dostał bana za hackerstwo od Global

Moderatora - M@niek. :-)

 

Został zbanowany na MPCforum. Co ma jedno do drugiego? Jak ma bana na forum,to nie znaczy,że Ci nie może rozpierdolić serwera.: ) Fuck Logic.

 

Ale gówno, ten typ swojej prezki nawet nie potrafi zrobić, serwer upadnie z brau graczy... A jeśl nie zrobimy myk.

Kolejny,który grozi,żałosne...

 

ale wy kręcicie z tymi serwerami, tam taka zapowiedź i już upadł czy coś, teraz praktycznie ten sam serwer tylko inny nick ma osoba reklamująca go. Robicie strasznie dużo zamieszania, robicie ludziom nadzieje, zachęcacie ich do gry po czym serwer upadł bo to, bo tamto. Masakra, na pewno nie zagram. // zaraz koledzy zaczną mnie hejtować ...

Ogarnij,że to nie Avaterys robi ten serwer... Prezentacja graficzna została przekazana (pożyczona?:D)użytkownikowi Visox .

----------------------------------------------------------------------------------

 

Halloween. <3

 

Opublikowano

Komar znowu rozpierdoli wszystko, nie polecam robić nowego serwera iż jest to tylko strata czasu. Gdyby nie ten idiota komar to by x-hard nadal działał. Stało jak się stalo, ode mnie raczej na tyle. Życze udanego startu, a dla Ciebie komar środkowego palca.

Opublikowano

1384780994-U1024900.png



@XawierStudio: Dzięki za wsparcie! :-)



Dobrze. Widzę, że są różne zdania na temat "kradzieży" grafiki.



wb1mee.jpg

 


Opublikowano

Treść napisana, Screeny są moje, zakazane jest używanie ich, prosze o zmiane (24h), jesli nie leci raport.

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...